Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Futbolli mund të jetë një biznes brutal, sidomos për trajnerët që kanë një punë të vështirë për të bërë.

Shumë trajnerë ndër vite kanë fituar trofe dhe pas një sezoni janë shkarkuar, e që tifozët kanë votuar për shkarkimet më të padrejta që janë bërë.

Reddit ka publikuar emrat e trajnerëve që janë shkarkuar nga klubet, duke mos u dhënë shansin që të tregonin vetën ose t’i implementonin strategjitë e tyre.

Shiko me shume