Gjendet i vdekur në banesë një shtetas rus në Shëngjin, dyshimet e para

Një person është gjetur i vdekur në katin e pestë të një pallati në Shëngjin. “BalkanWeb” raporton e bëhet fjalë për një 39-vjeçarë me origjinë ruse, i identifikuar si Eduart Niksini. Ky i fundit është gjetur pa shenja jete nga kunati, i cili ka lajmëruar më pas dhe policinë. Dyshimet e para të uniformave blu, […]