Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pas Rita Orës, Dua Lipës, e Bebe Rexhës, kosovarja Kleofina depërton në tregun ndërkombëtar të muzikës

Kosovarja Kleofina Pnishi shumë e suksesshme në botën e modës, tashmë po tregon talentin e saj edhe në muzikë.

Pas artisteve të famshme shqiptare në botë si Rita Ora, Dua Lipa e Beba Rexha, Kleofina është një emër tjetër që ka arritur të depërtojë suksesshëm në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Ajo ka sjellë këngën dhe klipin e këngës Better Everyday.

Në po të njëjtat xhirime ajo shihet me një veshje plot stil, derisa mori vëmendjen e audiencës.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë të lansimit, “Better Everyday” është pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/

Shiko me shume